fbpx

Dłuższe poranki mogą mieć pozytywny wpływ na przebieg snu dzieci?

Wczesne poranne słońce może zakłócić regularne wzorce snu przez niechciane pobudki. Również późniejsze zasypianie może sprawić, że dzieci lub nastolatkowie będą niespokojne. Wszyscy wiemy, że nie chcą iść spać, kiedy na zewnątrz jest jeszcze tak jasno! Kiedy staramy się uśpić naszą pociechę o stałych wyznaczonych godzinach rolety od ShadowControl z ciemnymi tkaninami będą idealnym wyborem.

Bardziej ciepło i przytulnie czy żywo?

Nasze odcienie Plis HoneyCamb nie tylko pomagają dzieciom spać spokojnie, dzięki czemu wszyscy budzą się naturalnie odświeżeni, ale unikalna konstrukcja o strukturze plastra miodu ma na celu utrzymanie przytulnych i ciepłych sypialni (oraz domu) zimą i komfortowych chłodów latem … A zarazem bezpieczeństwo przez cały rok.

Udekoruj swój pokój!

Duże, odważne, wesołe kolory … żywe, pofalowane wzory … Rolety dają każdemu dziecku szansę wyboru czegoś, co jest dla niego odpowiednie. I zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie. Od maluchów do nastolatków, rolety pod indywidualne zamówienie nadruku są idealną opcją do udekorowania sypialni.

Prostota i niezawodność

Nasz innowacyjny system sznurkowy pozwala po prostu wyciągnąć żaluzję, aby ją podnieść… lub pociągnąć w dół, aby ją obniżyć. A poziom, na którym go zostawiasz, pozostaje tam, gdzie pozostaje. Ponieważ jest bezprzewodowa, jest po prostu bezpieczniejsza.

Tagi: rolety Białołęka, rolety Wola, rolety Mokotów, rolety Bemowo, moskitiery Bemowo, moskitiery Wilanów, moskitiery Białołęka, rolety Wilanów, moskitiery Wola, moskitiery Mokotów