fbpx

shadow control

Trochę o nas

2015 - obecnie

Naszą pracę doceniło już wielu klientów w Warszawie i okolicach, może i Ty niedługo będziesz do nich należał/a.

Indywidualne podejście do klienta oraz ogromne doświadczenie sprawia, że każde zlecenie zostanie wykonane rzetelnie

Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy doskonalili swoje kompetencje i pogłębiali swoją znajomość w dziedzinie ozdabiania okien. Nasi partnerzy cenią nas za sumienność i staranność oraz, że zawsze staramy się odpowiadać na ich potrzeby.

Doświadczenie

Firma Shadow Control korzysta z wiodących producentów i dostawców wysokiej jakości żaluzji, plis, markiz, moskitier oraz verticali. Nasza różnorodna oferta produktów pozwala nam zaspokoić wszystkie gusta, a dzięki zgranemu zespołowi nastawionemu na zadowoleniu klienta gwarantujemy, że otrzymasz usługę, która nie ma sobie równych.
Nasze produkty są szyte na miarę i wykonane na zamówienie, co jest niezbędne dla każdego projektanta wnętrz lub początkującego właściciela domu, który poszukuje prostego, ale skutecznego sposobu na ulepszenie aranżacji wnętrza swojej nieruchomości. Kładziemy duży nacisk na obsługę klienta, dlatego nasze produkty są wysokiej jakości, oferujemy pomocne porady i wskazówki w całym procesie selekcji.
Nasza usługa "jeden do jednego" obiecuje produkt końcowy, który jest dokładnie tym, co planujesz, dlatego wielu naszych klientów (handlowych jak i detalicznych) wraca do nas, raz po raz.

Umiejętnośći

Rolety 100%
Moskitiery 100%
Żaluzje 100%
Verticale 100%
Plisy 100%

Michał Kowalczewski

603-348-160
www.pkobp.pl

Krzysztof Wawrzyniak

Maciej Tomaszewski

605-225-780
www.ortomet.pl

Tagi: rolety Wola, rolety Mokotów, rolety Bemowo, rolety Wilanów, rolety Białołęka, moskitiery Wola, moskitiery Mokotów, moskitiery Bemowo, moskitiery Wilanów, moskitiery Białołęka