fbpx

<h2></h2>
<h2 style=”text-align: center;”>Polityka prywatności i ochrony danych osobowych</h2>
<h2>Kim jesteśmy</h2>
<strong class=”privacy-policy-tutorial”></strong>Adres naszej strony internetowej to: www.shadowcontrol.pl
<h2>Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy</h2>
<blockquote>Administrator Danych Osobowych ma prawo udostępnić dane osobowe użytkownika, bez jego zgody tylko podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów szczególnych (np. Sądom, organom ścigania).

&nbsp;

Administrator Danych Osobowych nie udostępnia, nie sprzedaje i nie użycza danych osobowych Użytkowników innym podmiotom.

&nbsp;

Administrator Danych Osobowych może udostępnić dane osobowe użytkownika innym podmiotom, na jego wyraźne życzenie i za udzieleniem pisemnej zgody.

&nbsp;

Jeżeli na stronie internetowej Administratora Danych Osobowych zamieszczone zostały odnośniki (linki) prowadzące do innych, nieadministrowanych przez niego stron internetowych, Administrator Danych Osobowych nie odpowiada ani za zawartość tychże stron, ani za stopień ochrony prywatności realizowany przez administratorów tych stron. Podejmując decyzję o przejściu na strony, do których prowadzą odnośniki, Użytkownik czyni to na własną odpowiedzialność.

<strong class=”privacy-policy-tutorial”></strong></blockquote>
<h3>Formularze kontaktowe</h3>
<blockquote>Korzystanie przez użytkownika z formularza kontaktowego wymaga udzielenia przez niego zgody na przetwarzanie danych osobowych a w przypadku zwrócenia się za jego pośrednictwem z zapytaniem ofertowym także wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach handlowych i marketingowych.

Niewyrażenie zgody na przesyłanie informacji handlowych i marketingowych skutkuje pozostawieniem wiadomości użytkownika, zawierającej zapytanie ofertowe bez odpowiedzi ze strony Administratora Danych Osobowych, który usunie przesłaną wiadomość niezwłocznie po jej otrzymaniu.</blockquote>
<h3>Osadzone treści z innych witryn</h3>
<blockquote><strong class=”privacy-policy-tutorial”></strong>Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Witryny mogą zbierać informacje o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.</blockquote>