fbpx

moskitiera rolowana 

Czy moskitiery mogą się przydać w Warszawie, na Woli albo na Mokotowie? Zwykle ochronę przed owadami zakłada się na okna w miejscach, gdzie tych owadów jest więcej. Na przykład domek nad stawem na pewno jest narażony na ataki komarów czy meszek. Ale czy moskitiery spełnią swoją rolę również na Bemowie? Z całą pewnością z większą ilością komarów i innych owadów zmagają się mieszkańcy dzielnic położonych nad Wisłą. Na Wilanowie, gdzie wiele domów ma dodatkowo ogródki moskitiery mogą oszczędzić wiele nerwów. Dlatego znajdujące się tu sklepy z akcesoriami do okien proponują klientom również ochronę przed insektami.

Do szczególnie wilgotnych dzielnic należy Białołęka. Położona już niemal za miastem jest bardzo zieloną częścią Warszawy. Niestety dostęp do rzeki i duża ilość zieleni mają też swoją złą stronę. Mieszkańcy Białołęki z pewnością ucieszą się z możliwości założenia moskitier na swoje okna. Można tu się spodziewać nie tylko nieprzyjemnych komarów, ale różnego rodzaju kleszczy oraz sympatycznych, ale niebezpiecznych pszczół i os. Moskitiery są takim rodzajem ochrony, który pozwoli spokojnie żyć owadom i spełniać rolę zapylaczy oraz pokarmu dla ptaków. Jednocześnie nie będą nam przeszkadzać w domu.

Charakterystyczne bzyczenie nad uchem w środku nocy z pewnością słyszeli też nie raz mieszkańcy Mokotowa. Zwłaszcza części położonej bliżej rzeki. Jeżeli masz nisko położone mieszkanie na Mokotowie to również docenisz moskitiery w oknach.

Nie zapominajmy o domkach działkowych i mieszkaniach pod Warszawą. Jeżeli ktoś mieszka w zielonej okolicy, w pobliżu rzeki i ma ogródek tuż pod oknem to latem ma nieproszonych gości. Warto wybrać się do sklepu lub zamówić przez internet komplet moskitier do domu.

Na stronie internetowej shadowcontrol.pl znajdziecie nie tylko duży wybór moskitier, ale różnych akcesoriów do ozdoby i zasłaniania okien. Polecamy zróżnicowane stylizacje, pomagamy dobrać najlepsze moskitiery i rolety do twojego okna. Jeżeli potrzebujesz firan lub tradycyjnych zasłon, to zrobimy je na miarę.