fbpx

Rolety Dzień i noc

Pasujące do każdego typu okien

Rolety Dz/N

Zapewniając odważne wykończenie w każdym pomieszczeniu, rolety rolkowe były ulubieńcem domowym od wielu lat. Wykończenie pomieszczenia z blokiem odważnych kolorów lub uderzający wzór to oczywisty urok. Rolety są łatwe w użytkowaniu i utrzymaniu, a także wysoce konfigurowalne, co czyni je jeszcze bardziej pożądanymi.

Idealne przez cały sezon

Rolety dzień i noc oferują wiele rzeczy zarówno klientom krajowym, jak i komercyjnym.
Obejmują one:

  • Izolacje
  • Cień
  • Atmosferę
  • Idealną kontrolę światła 

Masz pytania?

Szukaj nas na

Charakterystyczny styl dzięki kontroli prywatności i światła

Roleta Dz/N pozwala bez wysiłku przesuwać dwie stylowe tkaniny obok siebie w pozycji otwartej, półotwartej lub całkowicie zamkniętej, aby stworzyć idealny wygląd okna, nastroju i domu.
Otwarte
Półotwarte
ZAMKNIĘTE
Previous slide
Next slide

Od początku do perfekcyjnego wykończenia

Rozmowa

Wspólnie z naszym lokalnym ekspertem możesz ustalić dogodny termin darmowego pomiaru i wizyty

Domowa konsultacja

Zmierzymy wymiary, oceniamy oświetlenie i upewnimy się, że wszystko idealnie pasuje do Twojego domu

Bezproblemowa instalacja

Odpręż się i pozwól naszym profesjonalistom ShadowControl robić to, co robią najlepiej. Wiedząc, że jesteś objęty naszą 2 letnią gwarancją.

SAM ZDECYDUJ JAKIE CHCESZ:

Chłodne, współczesne odcienie szarości i neutralne, odważne fiolety, metale szlachetne,musztardy i subtelne, naturalne odcienie ziemi – na pewno znajdziesz coś, co idealnie dopełni wystrój wnętrza. Oto niektóre z naszych ulubionych.

Unikalne wzornictwo Kształty, inspirujące wzory teksturowane tkaniny i nowoczesny metaliczny wygląd to tylko niektóre z wspaniałych tkanin w kolekcji.

Każdy produkt ShadowControl jest indywidualnie dopasowany do Twojej unikalnej specyfikacji. Sam możesz zdecydować, które tkaniny lub wykończenia chcesz połączyć, którą wariację lubisz najbardziej, a następnie uzyskać dokładną cenę w oparciu o swój projekt.