fbpx

Pomożemy ci zachować chłód tego lata.

Wraz ze stopniowym wzrostem temperatury jest teraz dobry moment na zastanowienie się nad ochłodzeniem domów i ochroną mebli przed uszkodzeniem cieplnym.

Żaluzje drewniane oferują ulepszone właściwości chłodzenia, pomagając kontrolować temperaturę w domu, jednocześnie tworząc cień.

Precyzyjnie wykonana struktura żaluzji pomaga naturalnie regulować temperaturę, jednocześnie łagodząc odgłosy otoczenia i ogólnie obniżając koszty energii – trzeba to pokochać!

Aby zredukować promienie UV docierające do domu lamele żaluzji drewnianych i aluminiowych doskonale nadają się również do ochrony mebli przed przebarwieniami.

Ale to nie jedyny sposób na utrzymanie chłodu w cieplejszych miesiącach, więc dlaczego nie spróbować…

Zmniejszmy ciepło w domu

Żarówki wydzielają ogromne ilości ciepła, nawet opcje przyjazne dla środowiska – więc wyłącz je. Nie zapominaj, że słońce świeci już znacznie dłużej, więc utrzymując światło wyłączone, nie tylko zaoszczędzisz na rachunku za energię, ale zmniejszysz nadmiar ciepła w domu.

Pomocne cieniowanie

Żaluzje zapewniają idealne zacienienie, aby zapewnić Ci chłód w najgorętsze dni. Wybór jest ogromny, dostępny w różnych systemach, kolorach i wariantach, zapewniając cień i elegancję do wszystkich rozmiarów okien i wnęk.