fbpx

Ciepłe kolory

takie jak czerwienie, pomarańcze oraz żółcie ożywiają wnętrze, a także mogą wpływać pobudzająco. Nie ma żadnych przeciwwskazań, aby stosować je w dowolnym domowym pomieszczeniu. Rolety o ciepłej kolorystyce najlepiej sprawdzają się w pokojach dziecięcych oraz kuchniach i jadalniach.

Zimne barwy

takie jak fiolety, błękity oraz zielenie dają poczucie świeżości oraz przestronności danego wnętrza. Chłodne odcienie również uspokoją i wyciszają, dlatego doskonale sprawdzają się w sypialniach czy pokojach gościnnych.

Tradycyjne

Tradycyjnemu wnętrzu niepowtarzalny charakter nadają rolety w naturalnych kolorach drewna. Jasne brązy nadają pomieszczeniu poczucie przytulności i ciepła. Natomiast ciemne, głębokie odcienie doskonale sprawdzają się w przestronnych salonach, nadając mu eleganckiego wyglądu.

modern

Minimalistyczne i nowoczesne pomieszczenia również wymagają odpowiedniej dekoracji na oknach. Ich charakter podkreślają aluminiowe rolety i metaliczne kolory. Dzięki swojej neutralności nie wpływają znaczącą na zmianę charakteru wnętrza, ale podkreślają jego charakter.

Tagi: rolety Bemowo, moskitiery Bemowo, rolety Wilanów, moskitiery Wola, moskitiery Mokotów, rolety Białołęka, rolety Wola, rolety Mokotów, moskitiery Wilanów, moskitiery Białołęka,